icon Neden Biz ?

about

 • Kaliteli Hizmet

  İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi programı hazırlıyor ve size teslim ediyoruz.
 • Yüksek Çözünürlük

  Daha keskin bir görüntü için yüksek çözünürlüklü kayıt cihazı ve kameralar.
 • Kolay Kullanım

  Rahatça kullanabileceğiniz şık ve sade bir görüntüleme arayüzü.

Neden Nazar Elektronik ?

 • Profesyonel

  Yıllardır Elektronik Güvenlik işiyle ilgileniyoruz. Tüm tecrübemizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanıyoruz.

 • Teknoloji

  Her geçen gün teknoloji daha da gelişiyor. Biz de gelişen teknolojiyi daha yakından takip ediyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi teknolojiyi sağlamaya çalışıyoruz.

 • Teknik Destek

  Sisteminizin en iyi şekilde çalışması için iyi bir hizmet gerekir. Sorununuz ne olursa olsun en kısa sürede çözmeyi amaçlıyoruz.

icon Nazar Elektronik Güvenlik

Nazar Elektronik Güvenlik kurucusu Tayyar Hanedar, elektronik ve güvenlik sektöründe 2003 yılında faaliyete başlamış ve bu sektörde kalıcı marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek Uydu Sistemleri, Alarm ve Güvenlik Kameraları sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, satışı ve satış sonrası hizmeti vermektedir.

Dünya güvenlik pazarındaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine sunmayı kendisine temel ilke olarak edinmiş dürüst, ilkeli teknolojik bir firma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ileri ki dönemlerde de devam ederek Türkiye'de Güvenlik Sistemleri konusunda tüketicilerin akla ilk gelen firma olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir.

Saygılarımla
Tayyar HANEDAR