Sık Sorulan Sorular

  • Kaliteli bir görüntü için, kaliteli ürünler kadar, kurulum alanına uygun cihazlar kullanmak da önemlidir. Kurulum alanında inceleme yapılmadan bu soruyu cevaplamak mümkün değil. Dilerseniz buraya tıklayarak "Ücretsiz Keşif" yaptırabilir, uygun paket seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

  • Tüm ürünlerimiz 24 ay garanti kapsamındadır. Hizmeti sorunsuzca teslim aldığınız tarihten itibaren başlar. Teknik Destek ise yapılan işe göre değişiklik gösterebilmekte ve buna bağlı olarak bir miktar ücret karşınıza çıkabilmektedir. Unutmayınız ki; hizmeti teslim aldıktan sonraki destek çok önemlidir.

  • Öncelikle Güvenlik Kamerasının kurulu olduğu ortamda bir internet hattına sahip olmanız gerekmektedir. Birçok kayıt cihazı sabit bir IP Adresine ihtiyaç duymaktadır. Bunun için de Servis Sağlayıcısına bir miktar ödeme yapılması gerekmektedir. Fakat bizim kullandığımız kayıt cihazlarında bulunan özel bir yazılım sayesinde Sabit bir IP Adresine ihtiyacınız kalmamaktadır. Size vereceğimiz bir ID numarası ile, bilgisayardan ya da tablet ve akıllı telefonlarınıza kuracağınız küçük bir yazılım vasıtasıyla sorunsuzca ve anlık olarak izleyebilirsiniz.